D.U.K

Kas yra Sportobirza.lt ?

„Sporto birža“ – tai pirmasis toks interaktyvus sporto projektas Baltijos šalyse. Sporto biržos dėka profesionalių trenerių treniruotės jau yra pasiekiamos vos dviejų mygtukų paspaudimu, todėl jokie pasiteisinimai nebegalios.
Mūsų portalas yra visus Lietuvos trenerius vienijanti platforma, kurios dėka žmogus iš bet kurios vietos gali užsisakyti asmeninį trenerį.

Taip pat portale rasite vaizdo treniruočių asortimentą kuris yra labai platus ir nuolat atnaujinamas! Treniruotės tinka ir jaunam, ir senam!
Treniruočių rūšys: pilates, kalanetika, raumenų tempimas, funkcinė, jėgos diržai trx), raumenų stiprinimas ir k.t.

Nuolatinis sėdimas darbas kelia grėsmę kraujotakai, lėtina medžiagų apykaitą, kenkia sąnariams, didina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Kompiuterio skleidžiamos elektromagnetinės bangos sukelia galvos skausmus ir mieguistumą. Kad jus prajudinti sumažinti Jūsų nuovargį ir pagerinti savijauta darbe atsidarykite Sporto biržos kategoriją – Mankšta darbo vietoje

Mūsų pagrindinis tikslas ‒ išmokyti lietuvius sportuoti atsakingai, teisingai, todėl portalas suteikia galimybę rūpimais klausimais pasikonsultuoti su mitybos specialistu, psichologu, sporto medicinos gydytoju.

Treniruotėms reikia tavęs ir tavo motyvacijos , nedidelio ploto ir prieigos prie interneto.

Kaip pradėti naudotis Sportobirza.lt?
Pradėti naudotis Sportobirza.lt gali  įsigyjęs mūsų narystę. Narystę gali įsigyti 1, 3 ir 12 mėnesių laikotrpiams. Kuo ilgesniam laikotarpiui įsigysi narystę – tuo daugiau sutaupysi. Tai padaryti gali paspaudęs „Registruotis“ .
Kaip veikia Sportobirza.lt?
Svarbiausia nusiteikimas rimtam darbas ir išsikeltas tikslas, kurį nori pasiekti.
Čia rasite viską – nuo paaiškinimo, kaip taisyklingai užsirišti batelį prieš bėgimą iki mitybos psichologijos įmantrybių. „Sporto birža“ – tai jūsų asmeninių trenerių kolekcija, profesionalūs patarimai, įvairūs renginiai bei juose laukiantys iššūkiai. Sporto birža veikia dvejomis kryptimis. Norint sportuoti iš betkurios pasaulio vietos, tereikia pasirinkti sporto šaką sklityje „Vaizdo treniruotės“ ir kelių mygtukų paspaudimu mankštintis su profesionalia trenerio pagalba Jūsų kompiuterio ar telefono ekrane. Išbandyti galima nemokamai, o norint sportuoti ilgesnį laiką yra užsisakomas abonementas atsiskaitant elektronine bankininkyste ir abonementas pas Jus atkeliaus iškart. Norint sportuoti su treneriu, jį galima užsisakyti iš skilties „Asmeninis treneris“. Taip pat tereikia pasirinkti sporto šaką ir išsirinkti norimą trenerį. Galima pasirinkti vieną ar kelias treniruotes. Atsiskaitoma elektronine bankininkyste su „Sporto birža.

Ką gausiu įsigijęs Sporto birža narystę?
Priėjimą prie didelio kiekio vaizdo treniruočių bazės, sporto šakų įvairovės, vaizdo mankštas rodomas profesionalių ilgametę patirtį turinčių trenerių, kurie kiekvieną pratimą paaiškins, kad sportas niekada nebūtų žalingas.
Įsigijęs narystę gausi galimybę atlikti treniruočių programą bet kur, kur galėsi prisijungti prie interneto – namie, parke, garaže. Tau nereikės nei sporto salės, nei brangių asmeninių trenerių. Treniruotėms naudojamas tik tavo kūno svoris.

Kiek kainuoja „Sporto bižos“ abonementai?
3 mėn. abonementas 10 €, 12 mėn. 30 €. Trenerių įkainiai skirtingi.

Kaip galima sumokėti narystės mokestį?
Narystės mokestį gali sumokėti internetinės bankininkystės pagalba. Užsienyje gyvenančių lietuvių patogumui priimame ir Paypal, Paysera atsiskaitymus.