Firminis A. Zuokienės kokteilis, kurį ji vadina „marmalu“

TV3 televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ viešėjusi Agnė Zuokienė ne tik pažėrė daugybę patarimų visiems sveikos gyvensenos entuziastams, bet ir paruošė savo firminį kokteilį, kurio pavadinimas, pasak jos, „tiesiog marmalas“.

Pagrindinis sveikuoliško kokteilio ingredientas – valandą laiko orkaitėje keptos moliūgų skiltelės, apšlakstytos medumi ir citrinos sultimis. „Moliūgas yra nepaprastai puiki priemonė tiems, kas nori numesti svorio, dėl to, kad šimtame gramų moliūgo yra vos dvidešimt kilokalorijų. Jame nėra riebalų, cholesterolio, tačiau gausu vitaminų ir kitų gyvybiškai reikalingų medžiagų“, – pasakojo A. Zuokienė.

Šiuo metu lieknėjanti moteris teigė, jog labai svarbu atidžiai rinktis produktus parduotuvių lentynose. „Renkantis jogurtą, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar jame nėra krakmolo. Dažnai žmonės mano, kad perka sveiką produktą, tačiau jeigu jame yra krakmolo, mūsų pusryčių maistas užstrigs skrandyje ir apsunkins virškinimą“, – patarimais dalijosi Agnė.

Pasak pašnekovės, vaikams įsiūlyti tokį kokteilį – sudėtinga. „Deja, vaikai nemėgsta tokio kokteilio, bet juos tikrai galima pripratinti prie daržovių ir vaisių, tereikia į visa tai pažvelgti žaismingai – šiaudeliais papjaustyti morkytę, pakepti orkaitėje obuolių skilteles. Toks maistas vaikams tampa patrauklesnis“, – sakė ji.

Agnė Zuokienė trintais kokteiliais mėgaujasi kasdien, nuolat išbandydama vis kitus ingredientų derinius. „Aš visai dienai pasidarau tokių „marmalų“, dažnai vietoj banano dedu pomidorą, papriką, pipirą“.

Jeigu norite paragauti sveikuoliško Agnės Zuokienės kokteilio „marmalas“, jums reikės:

* 60 min. Orkaitėje keptų moliūgų, apšlakstytų citrinos sultimis ir medumi

* Vieno banano

* 100 gr. lieso jogurto

* Žiupsnelio cinamono

Visus ingredientus sutrinti plaktuve. Skanaus!

Išbandyk trenerių treniruotes:


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sportobi/domains/sportobirza.lt/public_html/wp-content/themes/sportas/single-mitybos-balansas.php on line 56
Birželis 2019
PATKPnŠS
 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30