Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021 Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021 Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021 Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021 Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021 Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021

Saulės Fontanas Rinkinys 6W Birdbath Fontano Rinkinys Su baterijomis Ir Vandens Siurblių Ir Kitiems Sodas, Baseinas Tvenkinio Kraštovaizdžio Puošmena 2021

€26.02 €20.55
Yra sandėlyje
s227

Žymos: pearl poncho, šilumos siurblys, saulės fontanas baseinai, airtrack siurblys, vandens filtrai saulės, birdbath, mėlyna saulės fontanas, saulės baterijų rinkiniai siurblys, mažas saulės fontain, fontanas sodas.

 • Drop laivyba: Parama
  Modelio Numeris: saulės energija varomas fontano siurblys rinkinys
  Kilmės: KN(Kilmės)

  Savybės:

  Kelių priežasčių: saulės energija varomas fontano siurblys rinkinys gali būti naudojamas fontanai, kriokliai, vandens ekranai.

  Puikus Naudoti: rinkinys ateina su 6 skirtingų antgalių, todėl tai, kaip jūs gaunate šešių skirtingų vandens stilių savo paukščių vonios.

  Lengva Naudoti: Įdėkite į siurblį visiškai vandens su juo yra antgalis virš vandens, įsitikinkite, kad siurblys yra fiksuotas tvirtai ant dugno fontanas, siekiant išvengti vibracijos.

  Didžiausias Aukštis: vanduo gali pakilti iki 60-130cm maždaug su stipria vandens siurblys.

  Pratęsimo Kabelis: 10 pėdų laido siurblys, saulės skydelis leidžia jums turėti paukštis vonia/Tvenkinys šešėlyje, bet skydelio nuo saulės.

  Mažas Patarimas: saulės fontanas neturi energijos saugojimo funkcija, kuriai vadovauja saulės energijos po saulės sugeria saulės spindulių, ne baterija arba elektros energijos, reikia saulės tvenkinio siurblys.

  Patvarus Dizainas: Mūsų saulės skydelis turi krašto sandarinimo gydymas, dviguba apsauga, siekiant išvengti skydelis nuotėkio, todėl pailgėja jo naudojimo laikas, ir kad gali jums sutaupyti daugiau pinigų.

  Specifikacijas(apie):

  Siurblio įtampa: DC12V

  Didžiausias srautas: 500 L / H

  Didžiausias head: 180cm

  Maksimalus purškimo aukštis: 130cm

  Saulės skydelis įtampa: 12V

  Saulės skydelis, galia: 6.0 M

  Saulės skydelis dydis: 290 x 200 mm/11.42x7.87in

  Spalva: juoda

  Tarnavimo laikas: ≥10000Hours

  Darbo laikas: 8:00 A. M.-5:00P.M.

  Pradžia: siurblys negali dirbti be saulės šviesos.Kai siurblys gauna pakankamai saulės šviesos, siurblys pradės 3 sekundes.

  Pakavimo Sąrašas:

  Saulės Skydelis x 1

  Vandens Siurblys x 1

  Priedų x 1

  Adapteris x 1

  Instrukcija x 1

  Pastaba:

  Vandens siurblys bus užblokuotas, kai jis dirba purvinas vanduo.Ir tada jūs turite imtis jį išskiria valymas.

  Darbo saulėtą dieną, atskleisti saulės skydelis gauti pakankamai saulės spindulių.

 • Atsiliepimai (1)

  • Sguichardan

   Great, better than expected, hooking a rubber tube ups the water up to 175cm, fit to make a source where you have to climb the water through a pipe, the different nozzles you bring are also working well.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai