Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas

Naujas Įtempių Žaislas Jutimo Fidget Žaislas Vaikams Juokingas Žaislas Tinklinio Kamuolys Minkštas Įtempių Išspausti Kamuolys Suaugusiems Paramos Nerimas

€4.06 €2.39
Yra sandėlyje
s825

Žymos: fidget, antistress kamuolys, fidget pop, kamuolys squeez, fidget streso žaislas, squeezi, kamuolys fidget žaislas, fidget žaislas, stabdžių kamuolys streso, fidgettoy.

 • Kilmės: KN(Kilmės)
  Įspėjimas: Tinklinio Kamuolys ;Įtempių Žaislas;Sensorinis Fidget Žaislas ;Išspausti Kamuolys
  Sertifikavimo: Europoje sertifikuotas (CE)
  Modelio Numeris: Tinklinio Kamuolys ;Įtempių Žaislas;Sensorinis Fidget Žaislas ;Išspausti Kamuolys
  Amžius: 14 Metų, & Iki

  Antraštinė dalis .pavadinimas{ padding:25 piksel. 0 20 taškų 0; text-align:center; } .title>div:n-tojo-of-type(1) { font-weight: bolder; font-size:20 taškų; } .title>div:n-tojo-of-type(2){ color: #c5c5c5; font-size:12px; } .eilės { display: flex; } .eilės-item{ width:100%; aukštis: 330px; flex:1; padding:5px 3px; dėžutės dydžio:sienos-langelis; } .eilės-item-vidinis{ width:100%; height:100%; border:2px solid #F7F7F7; dėžutės dydžio:sienos-langelis; padding:3px; position:relative; } .vėliavos { position: absolute; top: 3px; dešinėje: 3px; plotis:34px; aukštis:32px; } .vėliavos>img{ width:100%; height:100%; } .eilės-img{ width:100%; aukštis:calc(100% - 60 taškų); } .eilės-kaina { width: 100%; aukštis: 60 taškų; } .eilės-kaina>p{ text-įtrauka:15px; margin:5px 0 0 0; width:100%; perpildymo: auto; font-size:16px; } .eilės-kaina>p>span{ display:inline-block; float:left; plotis: 50%; } .eilės-kaina>p>trukmė:n-tojo-of-type(1){ text-decoration:line-per; } .pirkti dabar-wrap{ width:100%; padding-top:10px; text-align:center; } @žiniasklaidos ekrane ir (max-plotis:414px){ html,body { width: 100%; } body { margin: 0; } .eilės{ display:block; perpildymo: auto; } .eilės-item{ plotis: 50%; aukštis:330px; display:inline-block; float:left; } .eilės-kaina{ height: 40px; } .eilės-kaina>p { font-size: 12px; teksto įtrauka:15px; } } TEMINIAI PRODUKTAI, MES SUTEIKTI JUMS SU KOKYBĖS MADOS

  $17.02 $4.2

  $1.05 $0.63

  $5.70 $3.42

  $4.49 $2.69

  $7.08 $4.25

  $25.10 $15.06

  $1.39 $0.97

  $35.73 $9.74 Kulka Taškų:

  1、Streso Atsarginiais: Šis naujoviškas įtempių žaislas yra patogūs liesti, padėti suaugusiesiems sumažinti stresą ir suteiks jums atsipalaidavimo akimirką.

  2、Aukštos Kokybės Medžiaga: Šis žaislas yra pagamintas iš aukštos kokybės TPR, labai patvarus, nesijaudinkite apie tai yra suspaudė, ir jis negalės jūsų rankose.

  3、Squeezable Žaislas: Kai išspausti žaislą į savo rankas, mažų rutuliukų viduje bus suspaudus ir susispietusios, kuri yra labai įdomi.

  4、Lengva Laikyti: žaislas priemones, apie 6cm/2.36 in dydžio, tai yra lengva laikyti, tinka dalintis su savo draugais ir šeima.

  5、Įvairus Spalvos: įvairios spalvos, gražios išvaizdos, ne tik gali būti naudojamas įtempių, bet taip pat gali papuošti kambarį.

  Savybės:

  Stresas Reliever: Šis naujoviškas įtempių žaislas yra patogūs liesti, padėti suaugusiesiems sumažinti stresą ir suteiks jums atsipalaidavimo akimirką.

  Aukštos Kokybės Medžiaga: Šis žaislas yra pagamintas iš aukštos kokybės TPR, labai patvarus, nesijaudinkite apie tai yra suspaudė, ir jis negalės jūsų rankose.

  Squeezable Žaislas: Kai išspausti žaislą į savo rankas, mažų rutuliukų viduje bus suspaudus ir susispietusios, kuri yra labai įdomi.

  Lengva Laikyti: žaislas priemones, apie 6cm/2.36 in dydžio, tai yra lengva laikyti, tinka dalintis su savo draugais ir šeima.

  Įvairus Spalvos: įvairios spalvos, gražios išvaizdos, ne tik gali būti naudojamas įtempių, bet taip pat gali papuošti kambarį.

  Techniniai duomenys:

  Medžiaga: TPR

  Dydis: apie 6cm/2.36 in

  Pakavimo Sąrašas:

  Įtempių Kamuolys*1

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai